عكس هاي هنري
هنري

چوب كبريت وسيله اي بسيار كوچك است كه هنرنمايي به كمك آن شايد كاري بسيار دشوار باشد زيرا كنار هم قرار دادن هزاران چوب كبريت براي  خلق يك مجسمه كوچك كاري بسيار سخت و طاقت فرسا است كه نياز به حوصله زيادي دارد.

"توماسليو هوروات" هنرمندي كرووات است كه علاقه خاصي به سري فيلم هاي پدرخوانده و البته هنرنمايي با چوب كبريت دارد. او در اقدامي جالب هر دوي اين علاقه ها را با يكديگر تركيب كرده است و مجسمه اي از پدرخوانده با استفاده از چوب كبريت ساخته است.
 
 
اين هنرمند 24 ساله "ال پاچينو" بازيگر نقش پدرخوانده را در اندازه واقعي و در حالي كه روي يك صندلي نشسته، ساخته است. مراحل ساخت اين مجسمه 19 ماه طول كشيده است و تنها زمان چسب كاري آن نزديك به 8 تا 10 ساعت بوده است.

در تمام اين مجسمه 117 هزار چوب كبريت استفاده شده است و البته نزديك به 68 هزارتاي آن براي ساخت صندلي به كار رفته است. نكته بسيار مهم در مورد اين مجسمه دقت و ظرافت در طراحي صورت ال پاچينو است. اين هنرمند قصد ندارد به هيچ عنوان اثرش را بفروشد و شايد روزي آن را به خوده آلپاچينو هديه دهد. 
 
 
 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۴ ] [ ۰۱:۵۷:۵۷ ] [ majid ] [ نظرات (0) ]

"ايان كوك" نقاش 28 ساله اي است كه با استفاده از ماشين هاي كنترلي نقاشي هاي حرفه اي و خارج از تصوري را خلق مي كند. او اسم سبك خود را "اتونقاشي" گذاشته است تا بيشتر منحصر به فرد باشد.

ماشين هاي كنترلي يكي از وسيله هاي بازي براي نوجوانان است كه مي تواند ساعت هاي زيادي آن ها را مشغول كند. اين وسيله گاهي بزرگسالان را نيز به گونه اي درگير خود مي كند.
"ايان كوك" نقاش 28 ساله اي است كه با استفاده از ماشين هاي كنترلي، نقاشي هاي حرفه اي و خارج از تصوري را خلق مي كند. او اسم سبك خود را "اتونقاشي" گذاشته است تا بيشتر منحصر به فرد باشد.
 
 اين نقاش براي كار خود خودرو را به رنگ آغشته مي كند و سپس با كنترل از راه دور آن را به روي بوم مي فرستد تا منطقه مورد نظرش را  رنگ آميزي كند. او ميگويد از كودكي به دنبال راهي براي انجام كارهاي منحصر به فرد بوده است.

كوك در ادامه آورده است كه براي اولين بار زماني كه پدرم به من يك ماشين كنترلي داد تاكيد كرد كه هيچ رنگي روي آن نريزم و دقيقا همينجا ايده اين كار به ذهن من رسيد. او اين روزها نقاشي هاي خود را در نمايشگاه هاي بزرگ نمايش مي دهد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۴ ] [ ۰۱:۵۷:۴۸ ] [ majid ] [ نظرات (0) ]

موزه هنر تاكائو در حومه توكيو شامل نقاشي هاي نور پردازي شده سه بعدي و در عين حال سرگرم كننده است كه باعث جذاب شدن موزه براي تماشاچيان شده است.
اين موزه كه در هاچيوجي واقع شده تركيبي از نقاشي هاي سه بعدي همراه با نور پردازي هاي خلاقانه است كه باعث شده تماشاچيان با تصاوير طوري عكس بگيرند كه انگار در آن صحنه حضور دارند.
با هم به تعدادي از اين نقاشي ها كه كار تصوير برداري آنها را "كريستوفر جويي" انجام داده، نگاه مي كنيم.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۴ ] [ ۰۱:۵۷:۴۰ ] [ majid ] [ نظرات (0) ]

يك خانم قناد امريكايي در حركتي خلاقانه ، سالهاست كيكهايي به شكل انواع كفش مي پزد. اين كيك هاي زيبا و خوشمزه دست كم 350 دلار قيمت دارند و ساعتها طول ميكشد تا رنگ آميزي آنها به منظور هرچه طبيعي تر ديده شدن به اتمام برسد. اين زن 45 ساله اهل كاليفرنيا  ميگويد : هميشه ايده اينكه كسي بخواهد كفش هايش را بخورد در ذهن من وجود داشت ، كفش ها يك وسيله روزمره در زندگي محسوب ميشوند  و برخي افراد به قدري به كفش علاقمند هستند كه كلكسيون كفش دارند. اين كيكها از روي معروف ترين برندهاي توليد كفش در دنيا كپي برداري شده است.
وي مي افزايد : براي مطالعه و پژوهش روي هر طرح وقت زيادي گذاشتم تا كيك مورد نظر هرچه بيشتر به مدل طبيعي خود نزديك باشد و ريزه كاريها كاملا رعايت شود. قيمت اين كيك ها بسته به پيچيدگي و ظرافت طرح تعيين ميشود و دست كم 350 دلار قيمت دارند. برخي از اين كيك ها در اندازه هاي طبيعي ساخته شده اند و همين مسئله سبب ميشود هيچ كس باور نكند با يك كيك خوراكي روبروست. خانم "دبي گوآرد" مي افزايد: مهارت و تجربه رمز زيبايي و ظرافت اين كيك هاست. اولين كفش كيكي كه اين خانم قناد تهيه كرد از روي طرح " بي بي لوبوتين" كپي برداري شده بود. او تاكنون بيش از 2000 مدل كيك پخته است و بيش از 25 سال است كه به اين كار مشغول است و طرح هاي خلاقانه اش را روي كيك ها پياده ميكند. 
  ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۴ ] [ ۰۱:۵۷:۳۳ ] [ majid ] [ نظرات (0) ]

كارهاي ساختماني و صنعتي هر كدام با ابزارهاي مختلف سروكاردارند. ميخ و چكش از جمله ابزارهايي به شمار مي آيند كه كاربرد بسياري در صنعت دارند.

هروسيله اي قابليت آن را دارد تا با كمي خلاقيت از پوسته خشك و بي روح خود خارج شده و با هنر تركيب شود تا از اين راه ارزشي دو چندان پيدا كند همچنين روح خاصي در آن دميده مي شود.
 
"ديويد فراست" هنرمندي است كه از كودكي كار نقاشي خود را آغاز كرده است. او ابتدا جوهر را وسيله اصلي كار انتخاب كرد ولي پس از مدتي كار با ميخ و چكش را آغاز كرد.
اين هنرمند هدفش از اين كار را زيبا جلوه دادن وسيله اي كه به آن بي اعتنا هستيم اعلام كرده است. او براي روح دادن به ميخ تا به حال نقاشي هاي متفاوتي را به كمك اين وسيله خلق كرده است.

اين هنرمند تا به امروز توانسته است جوايزي بسياري را از جشنواره هاي هنرهاي تجسمي دريافت كند. هر نقاشي كوچك از ۵ هزار ميخ و بزرگترين آن ها از ۳۰ هزار ميخ درست شده است. زمان لازم براي كشيدن يكي از اين نقاشي ها بيش از يك ماه است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۴ ] [ ۰۱:۵۷:۲۴ ] [ majid ] [ نظرات (0) ]

چيني ها از ساليان سال پيش هنرهاي چوبي خود را به دنبا عرضه كرده اند و در اين رشته به مهارت خاصي رسيده اند به طوري كه چيني ها باستاني را مي توان بزرگترين كنده كاران دنيا معرفي كرد. آن ها مي توانند تكه چوب هاي ساده را به هنرهاي باورنكردني تبديل كنند.

"ژنگ چون هواي" هنرمند چيني است كه توانسته بارديگر هنر باستاني چين را به دنيا نشان دهد. اين هنرمند دست به كاري زده است كه شايد هيچ انساني به دنبال آن نرود زيرا انجام آن نياز به دقت و البته حوصله بسياري دارد.
اين مرد در طي 4 سال گذشته تمام زندگي خود را صرف يك كنده كاري بي نظير كرده است. او روي يك تنه درخت 12 متري يكي از نقاشي هاي باستاني و معروف چين باستان را با كامل ترين جزئيات پيدا كرده است و براي ساختن هر بخش آن ماه ها زمان گذاشته است.
اين چوب طولي 12 متري، ارتفاعي 3 متري و قطري دو متري دارد. همه آن هايي كه براي اولين بار با اين تنه درخت روبرو مي شوند بدون شك از تعجب دهانشان باز مي ماند و عده اي نيز اين اثر را كار ربات يا ماشين هاي صنعتي مي دانند.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۴ ] [ ۰۱:۵۷:۱۵ ] [ majid ] [ نظرات (0) ]
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۴ ] [ ۰۱:۵۷:۰۵ ] [ majid ] [ نظرات (0) ]

او از خود به عنوان بوم نقاشي استفاده مي‌كند و با اندكي كمك از طرف دستيارش، بدن خود را تا حد امكان هماهنگ با آن‌چه پشت سر او قرار دارد، نقاشي مي‌كند. در بسياري مواقع تا حركت نكند، كسي متوجه حضور فيزيكي او نمي‌شوند. 
ليو بولين كه فارغ‌التحصيل دانشكده هنر شاندانگ و آكادمي مركزي چين در رشته هنرهاي زيباست در پروژه خود بدنش را هماهنگ با محيط اطراف نقاشي مي‌كند و در محيط محو و استتار مي‌شود. او با زمينه كار كاملا هماهنگ است و از اين لحاظ شهرت دارد.
 
عكس هاي رويترز از آخرين پرفرمنس هاي مرد نامرئي را در زير مي بينيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۴ ] [ ۰۱:۵۶:۵۷ ] [ majid ] [ نظرات (0) ]

ساخت اوريگامي هاي مختلف نياز به تمركز و دقت بالا دارد چرا كه يك اشتباه مي تواند كل كار را از بين ببرد. از اوريگامي گاهي مي توان در راه هاي مختلفي نيز استفاده كرد كه يكي از انها ايجاد اثرات هنري است.
اوريگامي كه از يكي ازسنت هاي قديمي ژاپني است اين روزها طرفداراني جهاني دارد كه باعث شده است شكل هاي جديد وارد دنياي اوريگامي شود و حتي برخي در اين صنعت به پيشتازي برسند.

"يوهان شرفت" هنرمند هلندي يكي از پيشتازان نقاشي و اوريگامي در اروپا و تقريبا كل دنيا است. او به زيبايي مي تواند اوريگامي پرندگان را بسازد و پس از آن با استفاده از رنگ هاي مختلف آن ها دقيقا مانند نمونه هاي واقعي مي كند.


او از سن 14 سلگي كارر با  كاغذ براي ساخت اوريگامي هاي مختلف را آغاز كرده است، در كنار اين موضوع او نقاشي خودش را نيز پيشرفت داده است تا بتواند يك نقاش واقعا خوب براي اوريگامي هايش باشد.
او مي گويد در زمان اوغات فراقت دست به كار مي شود و در هنر خود را تكميل مي كند  او مي گويد برخي از پرندگان دوروزه و برخي نزديك به يك ماه زمان براي تكميل شدندشان لازم است چرا كه ساخت هر مدل يك نيازمند كار ساده است.

او به قدري در مجسمه هاي كاغذي خود جزئيات را رعايت مي كند كه حتي برخي از پرنده شناس ها نيز در نگاه اول آن را با يك پرنده ارتودنسي شده اشتباه گرفته اند. او قرار است يك نمايشگاه از هنر خود به زودي برگزار كند


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۴ ] [ ۰۱:۵۶:۴۹ ] [ majid ] [ نظرات (0) ]


يك خانم هنرمند خلاق كه به صورت حرفه اي عكاسي مشغول بود به شغل آرايشگري پرداخته است و با تلفيق هنرهايش موفق شد آثار بديعي را خلق كند.
اين خانم 26 ساله اسپانيايي " اوا سنين پرناس" نام دارد و با الهام از صحنه هاي بعضي فيلمهاي رومانتيك و آميختن هنر آرايشگري و عكاسي به هم اين آثار را خلق كرده است . او براي خلق اين تصاوير زيبا از رژ لب، خط لب ، خط چشمهاي مايع استفاده كرده است و با استفاده از نگين ، پولك و اكليل آنها را تزئين كرده است.

او در وبلاگش نوشته است كه از دوران نوجواني ديوانه وار عاشق طراحي و آرايش روي صورت بوده است و اخيرا تلاش كرده است تا بتواند در رشته مورد علاقه خود فعاليت كند ، او اضافه ميكند عاشق آرايش و همه چيزهاي مرتبط با آن است و حالا تلاش ميكند تا اين فعاليت مورد علاقه اش پس زمينه عكسهايش باشد.

او اين تصاوير را از طريق وب سايت خودش به فروش ميرساند. وي ميگويد ابتدا طرحها را با خط چشم روي لبها پياده ميكند و سپس رنگها را به نوبت در طرح به كار ميبرد و در آخر با استفاده از نگينهاي رنگي و يا پولك و اكليل آنها راتزئين ميكند


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۴ ] [ ۰۱:۵۶:۴۱ ] [ majid ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 139
دیروز : 109
افراد آنلاین : 1
همه : 221751
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم