عكس هاي هنري
هنري

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۴ ] [ ۱۱:۱۴:۵۷ ] [ majid ] [ نظرات (0) ]

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۴ ] [ ۱۱:۱۴:۵۱ ] [ majid ] [ نظرات (0) ]
آثار و نقاشي*هاي ۲بعدي ترسيم شده توسط يك هنرمند به گونه*اي است كه ظاهرا سه بعدي به نظر مي*رسد.

يك هنرمند ۲۱ ساله با استفاده از تكنيك پرسپكتيو اين آثار خارق*العاده* را خلق كرده است.
عكس نقاشي سه*بعدي نقاشي*هاي*سه*بعدي تصاوير سه*بعدي نقاشي سه بعدي

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۴ ] [ ۱۱:۱۴:۴۴ ] [ majid ] [ نظرات (0) ]
كشيدن نقاشي هاي سه بعدي اين روزها به يكي از بزرگترين سرگرمي هاي هنرمندان تبديل شده است اما عده اي اين حرفه را با خلاقيت بالاتري دنبال مي كنند و حالا به شهرت هاي خاصي رسيده اند.

“بن هاين” يك هنرمند بلژيكي است كه اين روزها نقاشي هاي سه بعدي خود را به طرز خاصي مي كشد كه باعث جلب توجه استادان بزرگ شده است. اين هنرمند به گونه اي كار مي كند كه نمي توان نقاشي هاي او را با واقعيت تشخيص داد.
اين نقاش به تازگي طرح هاي متفاوتي كشيده است كه نامش را “دوربين در مقابل نقاشي” قرار داده است. در اين تصاوير شما مي توانيد عمق و خلاقيت را مشاهده كنيد كه با يكديگر تلفيق شده اند و حالا تصاوير گول زننده ايجاد كرده اند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۴ ] [ ۱۱:۱۴:۳۸ ] [ majid ] [ نظرات (0) ]
هنرمند با استعداد فرانسوي به نام وي وي مك با استفاده از ني و نوشيدني هاي مختلف، پرتره هاي زيبايي را به وجود مي آورد.
Bruce Lee بروس لي
Gandhi گاندي

Will Smith ويل اسميت

Michael Jordan مايكل جردن

Mona Lisa موناليزا

Amelie آملي

Dexter دكستر

Eminem امينم

Tupac توپاك

Lauryn Hill لارين هيل

George Clooney جورج كلوني

Nelson Mandela نلسون ماندلا

Martin Luther King مارتين كينگ

Yoda يودا

Ice Cube آيس كيوب

Amy Winehouse امي وينهيوز

Michael Jackson مايكل جسكون

a

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۴ ] [ ۱۱:۱۴:۳۲ ] [ majid ] [ نظرات (0) ]
نفت ماده اي است كه شايد به نظر ما تنها براي صنعت به كار مي رود و روحي در بطن آن وجود ندارد. اين ماده عجيب مي تواند كمك بسياري به انسان در زندگي كند و حتي با كمي خلاقيت مي تواند به روح انسان هم تازگي بدهد.
“لودميلا ژوژينكو” يك طراح صنعتي است كه چند سالي به عنوان طراح صنعتي در شركت هاي مختلف نفتي كار كرده است اما پس از مدتي كار هنري خود را با سبكي عجيب آغاز كرد تا همه دنيا نظرشان به او جلب شود. اين هنرمند بلاروسي از سال ۲۰۰۹ نقاشي با فرآورده اي نفتي يا نفت خام آغاز كرد و حالا تبديل به هنرمندي شده است كه سبك متفاوتي از هنر را به دنيا معرفي كرده است. هنري كه با يك شعله كوچك مشتعل خواهد شد.
اين نقاش بيشتر تصوير هاي خود را از طبيعت يا حتي تصاوير قديمي استخراج نفت انتخاب مي كند تا به اين وسيله تاريخ نفت و قدمت ميليون سالي آن را هم نشان داده باشد. اين نقاشي ها همه در نمايشگاه هاي مختلف اين روزها نشان داده شده است.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۴ ] [ ۱۱:۱۴:۲۵ ] [ majid ] [ نظرات (0) ]


هنرمند چيني عكس هاي شگفت انگيزي خلق مي كند كه شبيه نقاشي هاي سنتي چيني است. در زير مجموعه اي كوچك از آثار او به همراه بيوگرافي اي كوچك و اطلاعات اضافي در مورد سبك عكاسي او ...
Dong Hong-Oai هنرمند چيني متولد سال 1929 در «كنتون» سال 2004 در سن 75 سالگي درگذشت. او مجموعه اي باارزش از آثارش را به جا گذاشت كه با نام سبك pictorialism شناخته مي شود، او عكس هاي شگفت انگيزي خلق مي كند كه شبيه نقاشي هاي سنتي چيني است. در زير مجموعه اي كوچك از آثار او به همراه بيوگرافي اي كوچك و اطلاعات اضافي در مورد سبك عكاسي او خواهيد ديد.

Don Hong-Oaسال 1929 در شهر Guangzhou در ايالت Guangdong چين به دنيا آمد. او در سن 7سالگي بعد از مرگ ناگهاني والدينش چين را ترك كرد. او كه كم سن ترين بچه بين 24 خواهر و برادر تني و ناتني اش بود براي ادامه زندگي به سايگون در ويتنام فرستاده شد. بعد از آن او گهگاه براي ديدن چين آمده است اما هيچگاه دوباره در چين زندگي نكرده است. او بعد از ورودش به سايگون در يك آتليه عكاسي كه توسط مهاجرين چيني راه اندازي شده بود به عنوان كارآموز شروع به كار كرد. او در زمينه عكاسي منظره پيشرفت داشت و وقت آزادش را با استفاده از دوربين هاي عكاسي آتليه به تمرين عكاسي مي پرداخت. Don يك دهه كارآموزي كرد و بعد آن هم يك سري شغل هاي عجيب را تجربه كرد. در سال 1950 در سن 21 سالگي اوشروع به تحصيل در دانشگاه هنر ملي ويتنام كرد.

سال 1979 يك جنگ مرزي خونين بين جمهوري سوسياليست ويتنام و جمهوري مردمي چين درگرفت. دولت ويتنام مجموعه اي از پليس هاي سركوب كننده كه هدفشان سركوب نژاد چيني هاي مقيم ويتنام بود را بنيان نهاد. درنتيجه اين اقدام در اواخر دهه70 و اوايل دهه 80 Don نيز به ميليونها نفر از مردمي پيوست كه با قايق از ويتنام فرار كردند

اودر سن 50 سالگي درحاليكه اصلا انگليسي نمي دانست و هيچكس را در آمريكا نمي شناخت به سان فرانسيسكو رفت. او تنها قادر بود اتاقي تاريك و كوچك براي خود گير بياورد. Don با فروختن كپي عكس هايش در نمايشگاه هاي خياباني محلي توانست پول كافي براي بازگشت به چين براي عكاسي كردن به دست بياورد. مهم تر از همه اينا او در يك دوره زماني فرصت تحصيل تحت قيوميت Long Chin-San در تايوان رابه دست آورد.

Long Chin-San كه سال 1995 در سن 104 سالگي درگذشت سبكي در عكاسي كه برپايه سنت قديمي تصاوير منظره در هنر چيني بود را توسعه بخشيد. براي قرن ها هنرمندان چيني با استفاده از قلم موهاي ساده و جوهر مناظر تك رنگ دراماتيك خلق مي كردند. هدف خلق اين نقاشي ها اين نبود كه به صورت دقيق طبيعت را به نمايش بگذارداما قصد اين بود كه تاث احساسي طبيعت را جلوه گر باشد. درطول سال هاي بعدي Song Dynasty (960 تا 1279) و شروع Yuan Dynasty (1279 تا 1368) هنرمندان شروع كردند سه شكل هنري متفاوت را تركيب كنند... شعر، كاليگرافي و نقاشي.. بر روي يك بوم. تصور مي شد اين تركيب به هنرمند اجازه مي دهد به طور كامل احساساتش را بيان كند.

Long Chin-Sanكه سال 1891 به دنيا آمد به اين سبك كلاسيك نقاشي آموزش ديده بود. او در يك دوره دراز مدت تلاش كرد اين سبك امپرسيونيستي را وارد عكاسي كند. او شيوه خود را به Don آموزش داد. Donهم در جستجوي اين بود كه با دقت بيشتري از سبك سنتي چيني تقليد كند كاليگرافي را به عكس هايش اضافه كرد. سبك جديد Don Hong-Oai كه مدل پردازي شده از سبك باستاني بود در دهه 90 توجه منتقدان را به خود جلب كرد. از زماني كه او مجبور بود نقاشي هايش را در غرفه هاي كوچك خياباني بفروشد زياد نگذشته است اما اكنون آثار او توسط پيشكارش در گالري هاي مختلف در آمريكا، اروپا و آسيا به نمايش گذاشته شده و فروخته مي شوند. او مدت زمان زيادي مجبور بود به افراد معمولي متكي باشد تا عكس هايش را بخرند اما اكنون نه فقط مجموعه دارهاي هنري خصوصي كارهايش را مي خرند بلكه خريداران شركتي و موزه ها نيز خواستار عكس هاي او هستند. او وقتي در دهه 60 زندگي اش بود براي اولين رسيدن به سطح بالاي مالي را تجربه كرد.

Pictorialism نامي است كه به جنبش عكاسي گفته مي شود كه از سال 1885 شروع شده و به تدريج گسترده شد. اين جنبش در اوايل قرن 20 به اوج خود رسيد و بعد از سال 1914 رو به افول گذاشت. Pictorialismنامي است كه بعد از سال 1900 استفاده مي شد.

Pictorialismبر اين ايده صحه مي گذارد كه عكاسي بايد با نقاشي و قلم زني رقابت كند. اكثر اين عكس سياه و سفيدند يا تن قرمز قهوه اي دارند. درميان روش هايي كه در اين سبك استفاده مي شوند فوكوس كم، فيلترهاي مختلف و لنزهاي روكش شده، دستكاري هاي زياد در تاريك خانه و پروسه عجيب و غريب هنگام چاپ عكس وجود دارد. از سال 1898 كاغذهاي چاپ با سطح زبر به اين مجموعه اضافه شد تا از تيزي يا شارپنس تصاوير بكاهند. هدف از چنين تكنيك هايي همان چيزي بود كه در دايره المعارف بريتانيكا در سال 1911 «بيان هنري شخصي» ناميده شد.

باوجود هدف بيان هنري، بهترين عكاسان اين سبك با سبك امپرسيونيست در نقاشي برابري مي كنند.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۴ ] [ ۱۱:۱۴:۱۹ ] [ majid ] [ نظرات (0) ]


عكس هاي خلاقانه زير توسط فلورا بورسي از مدل هاي واقعي گرفته شده است كه موضوع يا سوژه نقاشي هاي مشهور آبستره شده اند. آدم هاي درون نقاشي هنرمندان مشهوري مثل مالويچ، پيكاسو و ديگران...
مجموعه عكس هاي خلاقانه زير توسط هنرمندي به نام فلورا بورسي از مدل هاي واقعي گرفته شده است كه موضوع يا سوژه نقاشي هاي مشهور آبستره شده اند. فلورا بورسي بهمان نشان مي دهد كه آدم هاي درون نقاشي هنرمندان مشهوري مثل مالويچ، پيكاسو و ديگران در زندگي واقعي چه شكلي اند.


او از اين آدم هاي آبستره در جلوي پرتره هاي مشهورشان عكس گرفته است. حالا چشم هاي شما را به ديدن تابلوهاي اصلي و عكس هايي كه دستكاري شده اند جلب مي كنيم.زني با كلاه سبز اثر پابلو پيكاسو
نيم تنه زن اثر مالويچ
زن مبادي آداب اثر Amedeo Modigliani
گوتيك آمريكايي اثر گرانت وود
The Corn Poppy اثر كيس ون دونگن
گلبر نارنهونت اثر رادولف هاسنر

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۴ ] [ ۱۱:۱۴:۱۲ ] [ majid ] [ نظرات (0) ]


نقاشي هاي باورنكردني روي پوست تخم مرغ +تصاوير پوست تخم مرغ يكي از محكم ترين و البته شكننده ترين چيزهايي است كه در دنيا مي توانيد پيدا كنيد.
اگر تخم مرغ را از نقاط خاص مورد فشار قرار دهيد حتما مي شكند اما كافي است با احتياط با ان برخورد كنيد تا به محكم ترين پوست دنيا تبديل شود.
هنرمندان بسياري در دنيا هستند كه علاقه فراواني به نقاشي در محيط هاي عجيب دارند. عده اي نيز بوم نقاشي خود را از ميان عجيب ترين موارد انتخاب مي كنند. نقاشي روي درخت يا بر روي قهوه يكي از نمونه هاست.

"بن تري" هنرمند ويتنامي است كه بوم هاي پارچه اي را به عنوان بدترين بوم هاي دنيا مي شناسد و هيچگاه از آن ها استفاده نمي كند. او از روزي كه نقاشي را آغاز كرده است، پوست تخم مرغ را به عنوان بوم خود برگزيده است.

اين مرد دست هاي بسيار ثابتي دارد و كوچكترين لرزشي در آن ديده نمي شود. او با استفاده از يك دريل دندانپزشكي مي تواند پوست تخم مرغ را تراشيده و نقاشي هاي خارق العاده را روي آن ها ايجاد كند.

او بر روي پوست ها مي تواند نقش صورت يا منظره را پيدا كند همچنين درون برخي از كارهاي خود چراغ هاي ال اي دي قرار مي دهد تا تبديل به لامپ هاي روميزي تخم مرغي شود. البته او كارهاي خود را با شيشه مي پوشاند تا به سادگي نتوان به آن ها دست زد. اين شيشه ها از شكسته شدن تخم مرغ نيز جلوگيري مي كند.

اين روزها تري با استفاده از همين هنر تخم مرغي زندگي خود را مي گذراند و البته سفارشات فراواني را در طول هفته قبول كرده و تحويل مي دهد. او در مورد سختي اين كار تنها شكننده بودن تخم مرغ را مشكل مي داند.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۴ ] [ ۱۱:۱۴:۰۶ ] [ majid ] [ نظرات (0) ]
نقاشي با مداد شمعي. فوق العادستادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۴ ] [ ۱۱:۱۳:۵۹ ] [ majid ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 110
دیروز : 109
افراد آنلاین : 3
همه : 221722
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم